x
WYKONUJEMY TAKŻE USŁUGI DLA DRUKARNI I AGENCJI REKLAMOWYCH
TERMODRUK
DRUK PUCHNĄCY

Druk wypukły 3D Termografia nazywana również drukiem wypukłym to wyspecjalizowany proces, który łączy farbę do druku offsetowego ze sproszkowaną żywicą, która jest wypalana, nadając tuszowi wypukły kształt. Obraz jest najpierw drukowany offsetowo wolno schnącą farbą, Następnie mokre zadrukowane arkusze przechodzą przez tunel, który posypuje go żywicą, miejsca z tuszem są pokrywane żywicą, a nadmiarjest usuwany, Następnie stosuje się ciepło, które topi żywicę, tworząc wypukły, szklisty i lekko powiększony obraz, Proszki są przezroczyste, dzięki czemu przyjmują kolor znajdującego się pod spodem atramentu są też proszki srebrne i złote. Metodą tą drukujemy na papierach, kartonach kredowych, powlekanych oraz foliowanych.

*Wszelkie prawa do znaków towarowych, motywów graficznych, haseł reklamowych i innych elementów widocznych na zdjęciach są zastrzeżone dla ich właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie w celu zaprezentowania jakości produktów i usług oferowanych przez firmę Forum Design Cards

Kontakt
Forum Design Cards
Nadarzyn
ul. Błońska 58

tel: 514 522 945

info@fdc.com.pl
Polityka prywatności

FORUM DESIGN CARDS ©
 Dostępne formy płatności on-line:  

Wszystkie karty okolicznościowe i zaproszenia, publikowane na stronie są własnością ich prawnych właścicieli.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie bez zgody właściciela zabronione.
współpraca | przesyłki | jak zamówić | praca | o firmie | regulamin
-->
X
Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.